Bilimin ışığında eğitimlerine devam etmek isteyen tıp öğrencileri, mezun olduklarında mesleğini ve toplumunu seven, hasta ayrımı yapmayan,

insana sağlık ve iyiliği gönülden sunan, sorumluluğunun bilincinde, güncel tıp bilgisine sahip “İyi Hekimler” olabilmelerine katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Uzun yıllar boyunca insan sağlığı için emek veren Vakfımız bugün “YETİŞ DOKTOR” projesi ile sağlığın geleceğine de yatırım yapmaktadır.

Destekçimiz Olun

Geleceğin Hekimleri İçin Çalışıyoruz 

Geleceğin Hekimleri İçin Çalışıyoruz 

Geleceğin Hekimleri İçin Çalışıyoruz 

Geleceğin Hekimleri İçin Çalışıyoruz 

Geleceğin Hekimleri İçin Çalışıyoruz 

Geleceğin Hekimleri İçin Çalışıyoruz 

Bugüne kadar toplamda
701
Hekim Adayına Destek Olduk
2023 - 2024 yılında
124
Öğrenciye burs vermeye devam ediyoruz
#YetişDoktor

Bu güne kadar 701 doktor adayına öğrenim süreleri boyunca destek olmak için burs imkanı sağlandı.

Destek Ol

Öğrenci Etkinlikleri

Bursiyerlerimize sağlanan eğitim bursu haricinde onların kültür/sanat birikimlerine destek olmak onlarla birlikte farklı dünyaları keşfetmek için düzenli olarak yaptığımız çeşitli etkinlikler bulunmakta.

Farklı Dünyalar Farklı Hayaller

Geleceğin Hekimleri için kültür sanat etkinliklerinin yanında her ay bir STK ile buluşma gerçekleştirip gönüllülük ve toplumsal fayda üzerine çalışmalar yapıyoruz

Öğrencilerin kurduğu ve bir gelenek haline gelen ‘Kitap Kulübü’ her ay farklı öğrencilerin seçimi ile kitap önerisi ve yorumlaması yapılan sevilen etkinliklerden birisi. Bununla birlikte ‘Makale Saatleri’ ve dileyen öğrencilerimizin bildiği bir konuyu paylaştığı ‘serbest kürsü’ günlerinde bilgi alışverişi hep devam ediyor.

Her ay bir Sivil Toplum Kuruluşu ile "sosyal sorumluluk" ve “gönüllülük" kavramının önemini aktardığımız STK buluşmalarında, kurum temsilcisinin faaliyetlerini anlattığı bir sohbete ev sahipliği yapılıyor.
Öğrencilerin gönüllük eğitimi aldığı bu etkinliklerle de ‘Sivil Toplum Kuruluşlarının Dayanışması’na katkı sunmaları amaçlanıyor.

Destek Ol

Bursiyerlerimizden size mesaj var!

#YetişDoktor burs fonuna yaptığınız bağışlar ile Geleceğin Hekimleri güçleniyor.

“LHSV her anlamda kendini geliştirmiş ve topluma ışık tutabilecek bir doktor olabilmem adına her türlü imkanı sağlayan ve yaratan bir vakıftan çok daha ötesi, her koşularda yanımda olduğunu bildiğim bir aile demek.”

Nisa SezerKOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

Lokman Hekim Sağlık Vakfı'na Nasıl Destek Olabilirim

Gönüllü Koşucu Olmak İstiyorum

Bilgi Al

OSGB Hizmeti Almak İstiyorum

Bilgi Al

İlk Yardım Eğitimi Almak İstiyorum

Bilgi Al

Özel Gün Sertifikası Göndermek İstiyorum

Bilgi Al

Düzenli Bağışçı Olmak İstiyorum

Bilgi Al

Katı Atık Bağışlamak İstiyorum

Bilgi Al